Ile kosztuje sprężarka klimatyzacji samochodowej? Awaria sprężarki klimatyzacji jest częstą przyczyną nieprawidłowego działania całego układu klimatyzacji. Sprężarka klimatyzacji jest kluczowym elementem układu klimatyzacji, a koszt jej wymiany odbije się na Twoim portfelu. Buy Auto Parts pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, ograniczając koszty wymiany sprężarki klimatyzacji, niezależnie od rocznika, marki i modelu Twojego samochodu.

Koszty robocizny i części

Sam koszt robocizny za sprężarkę AC może wynosić od 300 do 500 USD, w zależności od posiadanego samochodu. Zawsze zalecamy zakup nowej sprężarki AC zamiast regenerowanej lub używanej. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie. Koszty sprężarki AC różnią się w zależności od samochodu i wielu innych zmiennych.

table#table-alternator-costs,
table#table-alternator-costs th,
table#table-alternator-costs td {
border: 1px solid #888;
}
table#table-alternator-costs th { padding: 5px; }
table#table-alternator-costs td {
vertical-align: middle;
text-align: center;
padding-left: 10px;
padding-right: 10px;
}

ZAPISZ SIĘ TERAZ & ZYSKAJ $10 ZNIŻKI NA ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 100 Nie przegap naszych ekskluzywnych ofert Uzyskaj natychmiastowe oszczędności, ekskluzywne oferty i ograniczone czasowo promocje. Dziękujemy!

Nowa sprężarka AC może kosztować nieco więcej, od 200 do 600 USD, ale lepiej wydać trochę więcej teraz niż dużo więcej później. Możesz uzyskać tańszą naprawę sprężarki AC, kupując ją bezpośrednio i zlecając jej instalację niezależnemu mechanikowi. Regenerowana sprężarka AC lub sprężarka ze złomowiska ma znacznie większe prawdopodobieństwo awarii, która może zanieczyścić cały układ. Może to doprowadzić do konieczności wymiany wszystkich części w układzie klimatyzacji.

Ile kosztuje robocizna za naprawę sprężarki AC?

W zależności od samochodu, ceny robocizny mogą się znacznie różnić. Jeśli masz mały pojazd, do którego trudno się dostać, koszt naprawy sprężarki AC może wzrosnąć. Jeśli masz dużego SUV-a z dużą ilością miejsca do pracy i nie wymaga demontażu wielu części, koszty wymiany sprężarki AC mogą być niższe.

Przedstawiliśmy kilka średnich czasów pracy dla pojazdów różnej wielkości, aby dać Ci lepsze wyobrażenie o kosztach naprawy sprężarki klimatyzacji. Zapoznaj się z naszym artykułem na temat wymiany sprężarki klimatyzacji, aby dowiedzieć się, co będzie potrzebne do samodzielnego wykonania pracy. Poniższa tabela pomoże Ci wynegocjować rozsądny koszt instalacji sprężarki klimatyzacji.

Ceny będą się różnić w zależności od tego, kim jest Twój mechanik i jakie są jego stawki godzinowe. Jeśli udasz się do dealera zamiast mechanika, ceny prawie zawsze będą wyższe. Jeśli musisz udać się do specjalisty, ceny mogą być wyższe niż w przypadku zwykłego niezależnego mechanika. Nasza tabela pozwoli Ci zorientować się, ile czasu powinno zająć mechanikowi wykonanie naprawy sprężarki AC i podpowie, ile powinna ona kosztować w oparciu o stawkę Twojego mechanika.

table#table-alternator-labor-costs,
table#table-alternator-labor-costs th,
table#table-alternator-labor-costs td {
border: 1px solid #888;
}
table#table-alternator-labor-costs th { padding: 8px; }
table#table-alternator-labor-costs td {
vertical-align: middle;
text-align: center;
padding-left: 10px;
padding-right: 10px;
}
.auto-style6 {
text-align: center;
height: 29px;
}
.auto-style7 {
height: 49px;
font-size: medium;
}
.auto-style8 {
text-align: center;
font-size: small;
}
.auto-style9 {
text-align: center;
color: #FFFFFF;
}
.auto-style10 {
text-align: center;
font-size: small;
color: #FFFFFF;
}
.auto-style1 {
color: #003366;
}

Dlaczego czas pracy tak bardzo się różni?

Po prostu dlatego, że istnieje tak wiele zmiennych. Jak wspomniano powyżej, ilość czasu zmienia koszt naprawy sprężarki AC. Czas potrzebny na naprawę zależy od tego, gdzie znajduje się część, jak łatwo lub trudno jest się do niej dostać oraz od stawki, jaką pobiera mechanik. Koszty wymiany sprężarki AC są bezpośrednio skorelowane z czasem potrzebnym do wykonania naprawy.

Mamy nadzieję, że dzięki tej wiedzy będziesz wiedział, czego się spodziewać, gdy udasz się do mechanika. Ludzie często czują się nieświadomi, jeśli chodzi o pracę przy ich samochodach i trudno jest wiedzieć, czy mechanik nie pobiera zbyt wysokich opłat. Jednym z najlepszych sposobów na zwalczenie tego jest zdobycie ogólnej wiedzy na temat tego, ile zajmie naprawa, a co ważniejsze, rozejrzenie się po okolicy. Uzyskaj wyceny od różnych mechaników. Poszukaj zaufanych mechaników i zadzwoń do nich, aby uzyskać wycenę. Czasami ceny różnią się o setki dolarów. Koszt wymiany sprężarki AC zależy od od stawki robocizny mechanika, kosztu części i innych czynników.

Zachęcamy do wejścia pod maskę i sprawdzenia, gdzie znajduje się sprężarka AC. Na wszelki wypadek weź ze sobą latarkę. Powyższe zdjęcie daje wyobrażenie o tym, czego należy szukać. Jeśli sprężarka AC znajduje się na górze i nie wymaga demontażu dodatkowych części, masz szczęście! Jeśli znajduje się głęboko we wnęce silnika, wiesz, że będzie to wymagało nieco więcej pracy. W takim przypadku koszt wymiany sprężarki AC może znacznie wzrosnąć.

Uzyskaj wycenę

Aby uzyskać dokładniejsze oszacowanie pełnego kosztu wymiany sprężarki AC, należy zabrać samochód do certyfikowanego mechanika. Uzyskaj od niego wycenę kosztów części i robocizny.

Oszczędzanie pieniędzy na wymianie sprężarki klimatyzacji

Zapytaj mechanika, jakie części będą instalowane. Następnie podziękuj mu za wycenę i poszukaj informacji w Internecie. Kup części w tej samej cenie, w jakiej kupuje je mechanik. Pomiń pośredników i unikaj marży. Zabierz części do mechanika i zleć mu ich montaż. Ta metoda przekłada się na niskie koszty wymiany sprężarki klimatyzacji. Właśnie dlatego klienci preferują BuyAutoParts. BAP gwarantuje dokładne dopasowanie i udziela gwarancji na wszystkie części.

Znajdź swoją sprężarkę klimatyzacji

Aby znaleźć odpowiednią sprężarkę klimatyzacji, która z pewnością będzie pasować do Twojego samochodu w bezkonkurencyjnej cenie, skorzystaj z wyszukiwania według roku, marki i modelu na górze tej strony. Jeśli okaże się, że cena sprężarki AC jest niższa gdzie indziej, zadzwoń do naszych specjalistów AC pod numer (888) 907-7225. Dopasujemy każdą cenę. Oznacza to, że zaoszczędzisz pieniądze na sprężarce klimatyzacji bez utraty jakości. Oprócz najniższego kosztu sprężarki klimatyzatora w branży, nasze części są również objęte przyjazną dla kupującego gwarancją BAP.