Chociaż jesteśmy dumni z naszego obszernego katalogu AC i możliwości pozyskiwania niektórych trudnych do znalezienia komponentów do starszych pojazdów, niektóre pojazdy są tak mało znane, że znalezienie wiarygodnego źródła części może być wyzwaniem. Oferujemy zupełnie nowe sprężarki z rynku wtórnego do większości popularnych zastosowań, ale luki w naszym katalogu wypełniamy wysokiej jakości częściami regenerowanymi. Dzieje się tak albo wtedy, gdy pojazd jest tak nowy, że nie byliśmy jeszcze w stanie opracować zamiennika na rynku wtórnym, albo jeśli jest tak stary i rzadki, że, szczerze mówiąc, nie ma wystarczającego rynku, aby uzasadnić wydatki na rozwój. Mamy je również dostępne dla większości pozostałych produktów z naszego katalogu, jako opcję zapasową na wypadek, gdyby kiedykolwiek zabrakło nam nowych części.

Regenerowane sprężarki niestety nie cieszą się najlepszą reputacją i szczerze mówiąc, wiele z tego ma związek z naszą konkurencją. W serwisie eBay można znaleźć "regenerowaną" sprężarkę poniżej 100 USD, ale jeśli poprosisz o szczegóły, przekonasz się, że większość z nich jest wyciągana ze złomowanych pojazdów, czyszczona, testowana i wysyłana z 90-dniową gwarancją, czyli dokładnie tyle czasu, ile masz na wystawienie opinii w serwisie eBay lub otwarcie sprawy PayPal.

Mimo że regenerowane sprężarki stanowią stosunkowo niewielką część naszego katalogu klimatyzacji, nadal wkładamy w nie dodatkowy wysiłek. Zaczynamy od używanych sprężarek OEM i czyścimy je tak, aby wyglądały jak nowe. Następnie demontujemy urządzenie i wyrzucamy wszystkie zużyte uszczelki, o-ringi i uszczelnienia. Wszystkie elementy wewnętrzne są dokładnie czyszczone, sprawdzane i ponownie obrabiane lub wymieniane w razie potrzeby. Wszelkie łożyska wykazujące jakiekolwiek zużycie są wymieniane na nowe elementy o jakości OE. Po zweryfikowaniu, że wszystkie części wewnętrzne są w dobrym stanie, ponownie zmontujemy sprężarkę ze wszystkimi nowymi uszczelkami i uszczelkami OEM i napełnimy ją olejem w celu przetestowania, a także w celu ochrony produktu podczas transportu i czasu spędzonego na naszej półce. Przed montażem należy spuścić olej i dolać świeżego.

Po zakończeniu tego procesu przetestujemy sprężarkę, aby sprawdzić szczelność i upewnić się, że sprzęgło i ciśnienie wyjściowe są takie same jak w przypadku zupełnie nowej części OEM. Oprócz uzyskania elementu, który działa jak nowy, masz również pewność, że element będzie pasował (ponieważ był już w pojeździe przez tysiące mil), a jeśli masz pojazd zabytkowy lub kolekcjonerski, pomaga to również zachować oryginalność fabryczną.

Ze względu na podejmowane przez nas kroki i nasze doświadczenie w branży, możesz zaufać regenerowanym elementom z BuyAutoParts. Wszystkie nasze produkty są regenerowane w Stanach Zjednoczonych i objęte taką samą gwarancją, jak części fabrycznie nowe. Jeśli na naszej stronie nie ma odpowiedniej części, skontaktuj się z BuyAutoParts, a my zlokalizujemy ją dla Ciebie. Nasi specjaliści od części zamiennych są gotowi do pomocy!