Każdy entuzjasta motoryzacji kocha szybkie samochody, jest to integralna część fascynacji, jaką wszyscy mamy w tych stworzonych przez człowieka maszynach.

Ostatnio wielomiliardowy gigant medialny, Twenty-First Century Fox, Inc. postanowił wyciąć swój kanał telewizyjny zbudowany wokół miłości do szybkich samochodów; The Speed Channel. Sprawdź nasze części zamienne Co się stało? The Speed Channel był po prostu ofiarą decyzji dużej korporacji, aby wyciąć coś, co ich zdaniem miało upaść. The Speed Channel został przejęty przez Fox w 2001 roku po bardzo udanych pierwszych sześciu latach w telewizji po jego utworzeniu w 1995 roku.

Po tym punkcie, kanał nadal udało się odnieść sukces w tym, co Fox opisał był przemysł, który w tym czasie był nastawiony na ilość więcej niż jakość. W późnej części 00's ogół społeczeństwa wydawało się cieszyć kanałów, które były ukierunkowane na bardziej specyficzne programowanie, ale teraz, Fox czuje, że ten trend zmienia się na jakość nad ilością. Speed Channel i jego aktywa są technicznie nadal wokół, po prostu teraz żyją w nowym kanale Fox FS1.

Wzięli najlepsze i najbardziej opłacalne treści i mieszają je z treścią innych kanałów sportowych Fox. Głównym punktem biznesowym za tym jest to, co jest znane jako "przychód abonenta", Fox chce konkurować z ESPN i zarabiać dużo pieniędzy z silnym, mieszane treści sportowych. W 2012 roku, Speed zebrał 0,22 dolarów miesięcznie na abonenta, mieli 90 milionów abonentów. ESPN z drugiej strony, podobno wykonane 5,04 dolarów miesięcznie na 100 milionów abonentów.

Speed vs ESPN nie jest dokładnie sprawiedliwe porównanie, ale te liczby dają wyobrażenie o tym, co Fox execs chcą z jednym silnym zestawie kanałów, a nie łamanie konkretnych interesów na różnych kanałach.

Tak więc, w wielu aspektach, zniknięcie Speed jako kanał nie jest straszna rzecz dla miłośników sportów motorowych. Najlepsze materiały ze Speeda nadal będą dostępne. Teraz musi konkurować o czas antenowy z innymi sportami, ale Fox wyraźnie zaznaczył, że będzie kontynuował niektóre programy ze Speed Channel, jak na przykład Nascar. (Czy Nascar jest sportem?) To powinno utrzymać większość z nas szczęśliwy, ale dla reszty z nas, będziemy tęsknić za naszym 100% programowania sportów motorowych. W tym ostatnim dniu 17 sierpnia 2013 roku, starałem się oglądać jak najwięcej Speed Channel, jak to tylko możliwe. Ostateczne pożegnanie było smutne, 18 udanych lat, a teraz odeszli na zawsze!

Więcej na: http://opony-opony.pl