Czy wolisz samochody ze starymi szybami na korbkę? A może radio tylko na AM? Jeśli Twoje wyobrażenie o idealnym samochodzie to jazda bez żadnych udogodnień, być może będziesz chciał ponownie rozważyć swoje upodobania. Nie ma nic złego w samochodzie, który zabierze Cię z punktu A do punktu B w najbardziej przystępny sposób, po prostu większość ludzi uważa luksus samochodowy za coś, co miło jest mieć. Ponadto, są ludzie, którzy po prostu muszą mieć najnowsze gadżety i top-of-the-line spotkania.

A potem... cóż, co jest poza codziennym luksusem? Luksusem jest high-end, histrioniczny, hej-wyglądający jak wspaniały-mój samochód. Pięć poniższych samochodów ma wystarczająco dużo ekstrawagancji w swoich schowkach, aby przyciągnąć Twoją uwagę. Przeszukaliśmy cały świat w poszukiwaniu najbardziej nieprzyzwoicie wystawnych samochodów i oto co znaleźliśmy:

Maserati Quattroporte

Wyprodukowano tylko 100 sztuk tego Maserati. Czy Twój samochód ma jedwab połączony z elementami z pełnoziarnistej skóry, podkreślony solidną mosiężną tabliczką "1 of 100"? Nie wydaje nam się. Uważany za "odcisk palca" świata motoryzacji, Quattroporte jest również dostarczany z ekskluzywnym, spersonalizowanym zestawem akcesoriów dla tych, którzy mają szczęście go posiadać.

Aston Martin Vanquish

Istnieją samochody typu grand touring, ale jest też Aston Martin Vanquish. Zapomnij na chwilę o silniku V12 i spróbuj pojąć wnętrze: wykończenia z włókna węglowego, drobiazgowe akcenty w stylu ręcznego szycia (cały milion) i całkowicie konfigurowalne opcje projektowe. Vanquish jest dosłownie jedynym w swoim rodzaju samochodem... to Ty jesteś projektantem! Luksus ma swoją cenę - około 287 000 dolarów!

Bentley Grand Convertible

Ten samochód ma wysoką cenę, ale w standardzie ma wiele luksusowych elementów. Gdy samochód jest wzorowany na luksusowym jachcie - a Grand Convertible jest przykładem żmudnego rzemiosła, które cechuje najlepszych światowych producentów łodzi - elegancji nie brakuje. Nawet jak na brytyjskie standardy, ten samochód stoi w klasie zupełnie sam.

Rolls-Royce Wraith

Każda lista luksusu musi zawierać Rolls-Royce'a. A ich Wraith, naszpikowany zaawansowaną technologią od zderzaka do zderzaka, stawia luksus na zupełnie innym poziomie. Może pochwalić się wełnianymi dywanami, chromowanymi elementami wnętrza, a nawet światłowodowym sufitem przypominającym nocne niebo. Wraith ma wszystko, co można sobie wyobrazić, a nawet trochę!

Ferrari FF

Tylko najbogatsi muszą się zgłosić. To Ferrari łączy w sobie włoski luksus, najwyższe osiągi i zaskakującą wartość - za nieco ponad 300 000 dolarów ten samochód oferuje mnóstwo możliwości. Zacznij od wnętrza, które jest całkowicie pokryte skórą, dodaj rzeźbione fotele, ultra wygodne elementy sterujące i 5-pozycyjne zawieszenie Manettino, a otrzymasz samochód, który rozpieszcza kierowcę.

Być może nigdy nie będziesz posiadał takiego samochodu, ale Twój samochód to wciąż cenny kapitał. Kiedy trzeba dać swojemu samochodowi trochę TLC, tylko najlepsze części zrobią. W Buy Auto Parts, możesz wybierać spośród najlepszych części o jakości OEM w bezkonkurencyjnych cenach. Ponadto, większość naszych części jest objęta ograniczoną roczną gwarancją. Jeśli masz pytanie dotyczące części do Twojego samochodu, zadzwoń do ekspertów BAP pod numer (888) 907-7225. Nasza strona kontaktowa zawiera dodatkowe informacje, wraz z portalem czatu na żywo.

Napisane przez Dara Greaney