Czy dokonałeś już zimowego przeglądu swojego samochodu? Opony śniegowe, świeża wymiana oleju, uzupełnienie płynów, sprawdzenie akumulatora - to wszystko jest ważne, bez dwóch zdań. Ale czy naprawdę przezimowałeś swój samochód? Mówiąc inaczej, czy przezimowałeś swój bagażnik i schowek?

Nie, nie mówimy tu o odmrażaczu do kluczy do bagażnika, świątecznym pokrowcu na schowek czy dywanikach na każdą pogodę do podłogi bagażnika. Aby przygotować się do zimy, musisz upewnić się, że w Twoim bagażniku i schowku znajduje się kilka niezbędnych rzeczy. Od przygotowania na wypadek sytuacji awaryjnej po rzeczy miłe dla oka - na tym blogu przyjrzymy się 20 różnym rzeczom, bez których nigdy nie powinieneś wychodzić z domu.

Zimowe narzędzie na drogach jest niemal niezmierzone. Od ćwierć miliona wypadków rocznie do setek milionów dolarów utraconej produktywności, Jack Frost nie ma na co kichać. Jest nieubłagany, co oznacza, że musisz być przygotowany na wszystko - i wszędzie, łącznie z bagażnikiem i schowkiem.

Rupiecie w bagażniku - jak sprawić, by ładunek się liczył

Być może już teraz masz niektóre z poniższych przedmiotów w swoim samochodzie przez cały rok. Jeśli jednak zadbasz o to, by wszystkie 20 z tych rzeczy było pod ręką, gdy będziesz siedział za kierownicą, nie tylko będziesz cieszyć się dodatkowym spokojem, ale także podziękujesz sobie w razie nagłego wypadku.

Niezbędny bagażnik i schowek:

    Rękawiczki, koce i odzież zimowa Flary drogowe lub latarki awaryjne żwirek dla kota lub piasek (pomoc w utrzymaniu przyczepności na oblodzonych drogach, w rowach itp.) Apteczka pierwszej pomocy Dodatkowe płyny silnikowe, w tym olej, płyn niezamarzający, płyn do wspomagania kierownicy, płyn hamulcowy i płyn do spryskiwaczy Co najmniej dwie skrobaczki do lodu (na wypadek zgubienia lub złamania jednej) Łopata (pomoże Tobie lub innemu kierowcy wydostać się z zaśnieżonego terenu) Kable do akumulatora Latarka Opona zapasowa (w tym lewarek, klucz do nakrętek i wszystko, co potrzebne do zmiany opony) Podstawowe narzędzia (zestaw kluczy nasadowych, śrubokręty, młotek itp.) Narzędzie awaryjne (preferowane jest połączenie przecinaka do pasów bezpieczeństwa i rozbijacza do szyb) Woda Radio zasilane bateriami Miotła (doskonała do usuwania śniegu z dachu) Dodatkowa ładowarka lub adapter do telefonu komórkowego Pompka do opon Mapa (tak, ludzie nadal mogą używać staromodnych, składanych map papierowych) Mocna lina lub łańcuch holowniczy Zapałki lub zapalniczka

To nie jest najbardziej wyczerpująca lista, jaką znajdziesz, ale poradzi sobie z większością tych zimowych irytacji związanych z jazdą, wraz z poważnym zagrożeniem lub dwoma. Jeśli zdarzy Ci się użyć któregoś z ładunków z bagażnika/schowka, pamiętaj o uzupełnieniu zapasów.

I to jest to - 20 pozycji na wszystko, co zima rzuci w twoją stronę. Miejmy nadzieję, że nie będziesz musiał używać żadnego z nich, ale warto mieć je przy sobie na wszelki wypadek!

BuyAutoParts.com pomoże Ci przezimować resztę Twojego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o wymianę części OEM, czy o drobny tuning silnika, mamy części, których potrzebujesz w najlepszych cenach, jakie znajdziesz gdziekolwiek. Aby porozmawiać z jednym z naszych konsultantów ds. części samochodowych, zadzwoń pod numer (888) 907-7225. Dziękujemy za przeczytanie naszego bloga - a jeśli masz jakieś inne niezbędne przedmioty na zimę, chętnie o nich usłyszymy. Wyślij nam wiadomość z opiniami!

Napisany przez Dara Greaney