Kim Nguyen

Rozumiemy to. Twój samochód się zepsuł i chcesz go jak najszybciej naprawić. Często zdarza się, że samochód jest źródłem utrzymania. Bez niego nie możesz jechać do pracy lub być mobilnym w pracy, albo coś podobnego. Dlatego myśl o zakupie części przez Internet zamiast sprowadzania ich do swojego mechanika może wydawać się nieco męcząca, a nawet kłopotliwa.

Nie zdajesz sobie jednak sprawy, że mechanik często zaopatruje się w części potrzebne do Twojego pojazdu u lokalnych i internetowych sprzedawców, czyli w tych samych miejscach, które są dostępne dla Ciebie. Następnie mechanik dolicza dodatkowe opłaty, aby uzyskać marżę zysku za zdobycie części dla Ciebie, a w efekcie zapłacisz znacznie więcej, niż gdybyś miał kupić daną część samodzielnie.

Znalezienie odpowiednich części do samochodu nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy wykonać poniższe kroki, a gwarantuję, że za każdym razem znajdziesz właściwą część do swojego samochodu.

Krok pierwszy: Określ rok, markę i model swojego samochodu

Wydaje się to dość proste - należy wiedzieć, jakim samochodem się jeździ. Jeśli nie jesteś pewien, informacje te można znaleźć w dowodzie rejestracyjnym samochodu. Często pomocna jest także znajomość rozmiaru silnika samochodu. Podstawowe informacje o samochodzie można również znaleźć w numerze identyfikacyjnym pojazdu (VIN), który można znaleźć na samym samochodzie, w dowodzie rejestracyjnym lub na polisie ubezpieczeniowej. Te informacje również należy mieć pod ręką.

Krok drugi: Określ, jakiej części potrzebujesz

Zanim mechanik wykona dla Ciebie pracę, poproś go o wycenę kosztów części i określenie, jakie części zamierza wymienić. Uzbrojony w nazwy części (i, miejmy nadzieję, numery), możesz rozpocząć poszukiwania lepszej oferty. Posiadanie numeru części OEM (Original Equipment Manufacturer) będzie niezwykle przydatne w przypadku trudno dostępnych części. Pamiętaj, aby zadzwonić, jeśli nie możesz znaleźć części online. W BuyAutoParts.com, nasz wykwalifikowany personel może znaleźć dla Ciebie prawie każdą część, jeśli masz pod ręką numer części OEM. Zadzwoń do nas pod numer 888-907-7225. [Powiązany artykuł: Problemy z samochodem - co teraz?]

Krok trzeci: Określenie czasu/szybkości dostawy

Czas dostawy jest niezwykle ważny w branży części samochodowych, ponieważ chcesz, aby naprawa została wykonana od razu. Na podstawie tego, o jakiej porze dnia złożysz zamówienie, masz możliwość, aby część została wysłana SAMEGO DNIA. W BuyAutoParts.com, jeśli złożysz zamówienie przed 7:30 PM EST, możemy zagwarantować, że część zostanie wysłana tego samego dnia. Jeśli potrzebujesz części od razu, pamiętaj, aby sprawdzić koszty następnego dnia (1 dzień wysyłki) lub 2 dzień wysyłki (2 dzień wysyłki). Tylko najlepsi internetowi sprzedawcy części samochodowych będą w stanie dostarczyć Ci części tak szybko. Jeśli nie spieszy Ci się, wybierz opcję "Darmowa" wysyłka naziemna. Jest ona bezpłatna i zajmie maksymalnie 5 dni roboczych.

Krok czwarty: Zadawaj pytania

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie bój się zadawać pytań dotyczących części, jej dopasowania lub czegokolwiek innego. Nasi sprzedawcy mają ogromną wiedzę na temat części samochodowych i mogą udzielić Ci profesjonalnej porady, która pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu.

http://ow.ly/uV9X9 | http://ow.ly/uVa3r