Tak, to znowu ten czas w roku. Można to zauważyć w całym kraju. Cóż, przynajmniej wszędzie tam, gdzie temperatury zaczynają się skradać w kierunku wiosny. Spójrz na przedniej partii rogu każdego dealera samochodowego, a zobaczysz je zaczynają się ich wygląd. Dealerzy samochodowi są jak każdy inny specjalista od marketingu.

Wiedzą, jak i kiedy pewne produkty będą się sprzedawać, a kiedy nie. Convertible drop tops, hard tops, T-tops, i szyberdachy zaczynają łaskę linii frontu wokół tej pory roku. Jak słońce wschodzi na wschodzie i rtęć wzrasta w kierunku górnego końca termometru wiele baby boomers rozpocząć mieszanie wokół. Nikt nie jest coraz młodszy lub spryer, ale na pewno są one chcą szyć się wszystkie owies mogą. Wiecie, co mam na myśli. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat nastąpił ogromny wzrost liczby siwych i białych włosów, które można było zaobserwować w wiosennych i letnich powiewach wiatru. Tops down, cools shades dawned, i pedałów do metalu, podczas gdy drzewa pędzą przez.

Więc, co boomers lubią kupować? Większość boomers są albo w lub przechodząc przez mid-life obszaru i dlatego mogą sobie pozwolić, aby cieszyć się wszystkie ich lat ciężkiej pracy. I są. Według wielu statystyk tam, boomers kupują większość BMW, Audis, Corvettes, Mercedes, itp.

Wiele z tych modnie pochodzą w opcji kabriolet, a wiele z nich z hefty tag. Ale to jest w porządku. Po co ta cała ciężka praca, tylko po to, żeby się cieszyć? Poważnie chociaż, tak odpowiedzialne, jak to pokolenie było w całej historii; wysyłając swoje dzieci do college'u, budowanie pododdziałów, ucząc nas wszystkich wiele lekcji życia, i przypominając nam, aby pozostać młodym i cieszyć się życiem....why nie powinniśmy również dostać się do cieszyć się mały czerwony kabriolet jazdy po mieście przez kilka lat? Convertibles są w różnych przedziałach cenowych, jeśli szukasz.

Więc, rozejrzyj się i zobacz, co pasuje do Twojego budżetu. Oto kilka sugestii.

Poniżej 30,000 dolarów - Ford Mustang i Mazda Miata

Poniżej 40 000 dolarów - BMW serii 1

Poniżej 55 000 dolarów - Audi A5 Cabriolet, BMW serii 3 i Mercedes-Benz SLK.

Tak więc, czy boomer lub młodzieńca, go ahead i zrzucić górę i cieszyć się życiem.

To przychodzi tylko jeden raz!