Gdy rok 2014 dobiega końca, wszyscy lubimy poświęcić chwilę na wspominanie tego, co było. Nie ma lepszego sposobu, aby pomóc Ci w tym, niż sporządzenie listy naszych ulubionych modeli samochodów na rok 2015, które zostały wprowadzone podczas wspaniałego roku 2014. Poniżej znajduje się lista naszych ulubionych modeli 2015 w pięciu różnych kategoriach: pickup truck, sedan, samochód luksusowy, elektryczny i muscle cars.

Najlepszy pickup: 2015 Ford F-150

Samochody F-150 stały się częścią amerykańskiej tożsamości. Ten potężny pickup z sześcioma miejscami siedzącymi oferuje szeroką gamę silników i submodeli w wersji na rok 2015. Dzięki sugerowanej cenie detalicznej od 25 420 do 50 960 dolarów, Ford F-150 2015 jest dostępny dla szerokiego grona klientów.

Powodem, dla którego F-150 jest naszym ulubionym pickupem roku jest fakt, że po tylu latach jest to wciąż najlepiej sprzedający się samochód ciężarowy w Ameryce, a Ford wciąż go ulepsza. Model 2015 ma nowocześniejszą stylistykę i jest wyposażony w kilka silników o większej pojemności, w tym dwa silniki V6 EcoBoost. Lepsze zużycie paliwa sprawia, że ten samochód jest jeszcze bardziej pożądany.

[

Sklep Części F-150

]

Najlepszy sedan: 2015 Hyundai Genesis Sedan

W przypadku sedanów najważniejszą miarą jest ocena konsumencka, a Hyundai Genesis ma najlepszą ocenę konsumencką ze wszystkich. Dzięki oszczędności paliwa 18/29 MPG i gwarancji na 5 lat/60 000 mil, podgrzewanym fotelom i Bluetooth, 2015 Hyundai Genesis pozostawia swoich właścicieli bardzo zadowolonych. Chociaż MSRP jest nieco wysoka jak na sedana (38 000 dolarów wyjściowej MSRP), nie powstrzymało to konsumentów od zachwytów nad nowym pojazdem.

[

Sklep Części Hyundai

]

Najlepszy samochód luksusowy: 2015 Mercedes Benz C-Class

Marki samochodów luksusowych mają jedną z najtrudniejszych baz konsumenckich w każdej branży, a więc kiedy dojrzała baza luksusowych konsumentów daje swój znak aprobaty, naprawdę nie można zignorować jakości produktu, który wspierają. Dzięki wyraźnej poprawie precyzji prowadzenia i bardziej wyważonemu podwoziu, właściwości jezdne Klasy C zostały uznane za jedne z najwyższych w swojej kategorii. Z ceną wyjściową 40 400 USD - 48 590 USD Klasa C mieści się w przedziale cenowym dostępnym dla wielu klientów.

[

Sklep Części Mercedes Benz

]

Najlepszy samochód elektryczny: 2015 BMW I3

Luksusowy elektryczny SUV zrobił furorę w świecie samochodów i zdecydowanie zapewnił Tesli poważną konkurencję. Chociaż osobiście jestem fanem Tesli i pracy, którą wykonują, wydają się pozostawać w tyle pod względem kapitału, z którym można konkurować (to cały wpis na blogu sam w sobie). Wiekowa firma, taka jak BMW, może zrobić prawdziwy krok naprzód, gdy innowator nie może wprowadzać innowacji tak szybko. Choć dla wielu osób i3 może rzucać się w oczy, elektryczne MPG wynoszące 127/107 to ogromna zaleta, która przewyższa wygląd. Zasięg 81 mil na jednym ładowaniu i 3-godzinny czas ładowania sprawiają, że i3 jest doskonałym samochodem dla osób dojeżdżających codziennie do pracy, które mają już dość wpływu ropy naftowej na przemysł motoryzacyjny. [Sklep z częściami BMW] Najlepszy samochód mięśniowy: 2015 Ford Mustang Mustang jest jednym z oryginalnych muscle carów i prawdopodobnie najpopularniejszym i najbardziej poszukiwanym pojazdem w historii. Edycja 2015 jest edycją z okazji 50. rocznicy i dlatego jest wokół niej dużo szumu. Edycja 50. zawiera mnóstwo nowoczesnych funkcji i ulepszeń, a także eleganckie zmiany w wyglądzie, które sprawiają, że Mustang wygląda o wiele fajniej. W kategorii samochodów muskularnych naprawdę nie sposób nie wybrać edycji z okazji 50. rocznicy. Ford włożył w ten pojazd wiele dobrej, ciężkiej pracy i to widać. [Sklep Ford Mustang Części] Życzymy bezpiecznego i szczęśliwego nowego roku!