Miłość jest w powietrzu - czy nie czujesz tych oparów benzyny?

OK, Walentynki są zazwyczaj o specjalnych więzach i uczuciach tworzonych między dwojgiem ludzi. Ale co jest złego w okazaniu odrobiny miłości do swojego samochodu? Spójrzmy prawdzie w oczy - Amerykanie od dawna kochają się w samochodach, odkąd ponad 100 lat temu pojawił się pierwszy Model T.

Od błyszczących chromowanych behemotów z lat 40-tych i 50-tych do muscle carów z lat 70-tych i 80-tych, aż po dzisiejsze samochody naszpikowane technologią... niezależnie od epoki, samochody zdobyły specjalne miejsce w umysłach - i z pewnością sercach - każdego, kto kiedykolwiek zdobył prawo jazdy.

Walentynkowe prezenty z twistem

Nie musisz być abonentem Car and Driver lub pełnoetatowym mechanikiem, aby zdać sobie sprawę, jak ten czterokołowy kumpel może pociągnąć za struny serca. Heck, są tam prawdopodobnie ludzie, którzy poślubiliby swój ulubiony samochód, gdyby mogli.

Pewien facet w Tennessee próbował poślubić swój samochód. Na szczęście lokalne władze zatrzasnęły drzwi garażowe na tej sytuacji, zanim wymknęła się spod kontroli.

Dobrze wiedzieć, że ten facet jest wyjątkiem od reguły. Większość ludzi, którzy kochają swoje samochody, wykazuje zdrowe, normalne przywiązanie do swojego cennego dobytku.

W związku z tym, że Walentynki zbliżają się szybciej niż ten czterokierunkowy przystanek tuż przy drodze, pomyśleliśmy, dlaczego nie połączyć tego, co najlepsze z obu światów? Miłość, samochody i Walentynki, to połączenie jak w niebie! Jeśli masz na swojej liście prezentów miłośnika samochodów lub jeśli Twoja ukochana osoba podziwia swój samochód bardziej niż inni, zebraliśmy listę prezentów, które powinny pobudzić jej emocje.

I bądźmy szczerzy: ile razy można kupować różne czekoladki i tandetne pluszaki, zanim to się znudzi? Zamiast tego spróbuj tych prezentów. Są tym, co by się stało, gdyby Kupidyn użył klucza do filtra oleju lub szczypiec zamiast tych małych strzałek.

The Dukes of Hazzard: Complete TV Series - pamiętasz, jak fajne były chłopaki z Duke'a w General Lee? Dla wielu osób, które osiągnęły pełnoletność w latach 80-tych, Diukowie Hazzardu nie byli tylko kolejnym programem telewizyjnym - to był rytuał przejścia do świata motoryzacji. Każdy chciał być ścigany przez nieudolnych policjantów na tylnych drogach Hazzard County. To świetny pomysł na prezent dla fanów Diuków lub dla kogoś, kto odkrywa serial po raz pierwszy - obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika samochodów!

Top Gear: Season One - jeden z najlepszych programów samochodowych idących (i wciąż idących), Top Gear jest marzeniem miłośnika samochodów. Szybkie przejazdy, zabawne linie, pamiętne lokalizacje i więcej. Nie możesz się pomylić z tym zestawem DVD. Zacznij od pierwszego sezonu, by móc śmiać się do rozpuku.

Zegar ścienny z łańcuchem rozrządu i kołami zębatymi - czy elementy zegara mogą być jeszcze fajniejsze? Każdy gearhead pokocha ten wyjątkowy zegar, wyposażony w autentyczne, ocalałe koła zębate i precyzyjny pomiar czasu. Jeśli zegar ścienny jest zbyt duży, sprawdź mniejszą wersję zegara biurkowego tego fajnego prezentu dla miłośnika samochodów.

Pędzel do śniegu z kijem hokejowym - otrzymasz podwójne punkty bonusowe, jeśli osoba obdarowana kocha samochody i hokej. Realistyczne detale i bardzo długi uchwyt sprawiają, że ta szczotka i skrobaczka do śniegu jest naprawdę atrakcyjna.

Zestaw narzędzi awaryjnych - nawet najbardziej ostrożni miłośnicy samochodów mogą natknąć się na okazjonalne sytuacje awaryjne. A ten uniwersalny zestaw narzędzi ma wszystko, o co można prosić, a nawet więcej! Cyfrowy wskaźnik opon to najważniejsza funkcja, ale to fajne narzędzie ma również dwa różne śrubokręty, nożyczki, szczypce, przecinak do pasów bezpieczeństwa, białą i czerwoną latarkę i wiele innych. Dodatkowo możesz spersonalizować ten zestaw narzędzi awaryjnych, aby nadać mu indywidualny charakter!

Turbosprężarka - nie ma wielu rzeczy potężniejszych niż miłość. I nie ma wielu rzeczy potężniejszych niż turbosprężarka. Jeśli chcesz wywołać uśmiech na czyjejś twarzy, to nic nie krzyczy o miłości tak jak dodatkowe konie mechaniczne. Tak się składa, że BuyAutoParts.com oferuje najlepsze turbiny zamienne w niskich cenach. Szczęściarz z ciebie. I szczęście dla nich.

BuyAutoParts.com to mądry pomysł na prezent HQ dla każdego miłośnika samochodów, w tym Ciebie! Z setkami części wysokiej jakości w niskich cenach, mamy coś dla każdego. Pomożemy Ci nawet jak najlepiej wykorzystać Twój zakup, dzięki naszym przewodnikom kupującego, bibliotece wiedzy online i wielu innym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów od części samochodowych pod numer (888) 907-7225.

Napisane przez Juan Cuellar