Myślisz, że znasz się na samochodach? Liczysz we śnie klasyczne samochody zamiast owiec? Chcesz wykorzystać swoją wiedzę w zabawnym i potencjalnie zyskownym konkursie? Witamy w BuyAutoParts.com Gearhead Quiz Marathon!

Szczegóły.

-Gearhead Quiz Maraton jest oficjalnie w toku i będzie trwał przez 10 tygodni na naszej stronie na Facebooku. Możesz dołączyć w każdej chwili i nadal być uprawnionym do wygrania tygodniowych i głównych nagród!

-Co tydzień będziemy zadawać jedno pytanie dotyczące klasycznych modeli samochodów, części samochodowych i innych rzeczy, które kochają Gearheadzi.

-Zbierzemy wszystkie poprawne odpowiedzi z każdego tygodniowego pytania i wybierzemy losowego zwycięzcę o wartości 25 dolarów BAP.

-Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz jedno wejście do losowania nagrody głównej (10 poprawnych odpowiedzi tygodniowych = 10 wejść ogółem).

-Po zakończeniu Gearhead Quiz Marathon, wybierzemy losowego zwycięzcę Grand Prize $500 BAP Dollars, na podstawie całej puli tygodniowych poprawnych odpowiedzi.

-Im więcej wiesz, tym większą masz szansę na wygranie dużych pieniędzy BAP!

Wymagania fizyczne

Mimo, że ten konkurs jest "Maratonem", nie musisz przebiec 26,2 mili. Jedyne wymagania to połączenie z internetem i umiejętność klikania myszką.

Stawka

Prawo do chwalenia się. Twoje nazwisko w jasnych światłach (cóż, przynajmniej rozpoznawalność przez Facebook i naszą stronę internetową). Aha, i szansa na kilka dużych pieniędzy, które możesz wydać jak chcesz w BuyAutoParts.com.

Sprawdź oficjalny konkurs BuyAutoParts.com Gearhead Quiz Marathon na Facebooku. Dzięki za czytanie naszego bloga - i powodzenia - będziesz go potrzebował!

Napisane przez Dara Greaney