Denso, znany na całym świecie z jakości części samochodowych klimatyzacji, był w siedzibie BuyAutoParts.com przez ostatnie cztery dni zapewniając naszym pracownikom cenny czterogodzinny kurs klimatyzacji samochodowej. Brett Glover, przedstawiciel Denso prowadzący czterogodzinne zajęcia stwierdził: "Ta klasa dostarczy Ci wszystkich informacji, które musisz wiedzieć o wszystkim, co jest związane z samochodowymi systemami klimatyzacji".

BuyAutoParts.com sprzedaje wiele wysokiej jakości części samochodowych A / C, dlatego rozumiemy, jak ważne są te szkolenia nie tylko dla naszych pracowników, ale dla naszych klientów, którzy potrzebują kompetentnych i profesjonalnych przedstawicieli do rozmowy, gdy pojawia się pytanie / problem. Jest to zgodne z naszym sloganem "łatwy zakup części samochodowych", ponieważ im więcej wiemy o naszych częściach, tym lepiej będziemy przygotowani do udzielenia Ci pomocy, gdy będziesz jej potrzebował; dzięki temu cały proces będzie dla Ciebie łatwiejszy.

Kurs składa się z kilku tematów wymienionych poniżej:

Informacje ogólne i terminy techniczne

Zasady działania klimatyzacji

Elementy systemu klimatyzacji

Czynniki chłodnicze i oleje

Zagadnienia związane z ochroną środowiska

R12 a R134a

Przegląd rozwiązywania problemów / diagnostyki

Brett przedstawił nam również kilka zabawnych faktów na temat samochodowych systemów klimatyzacji, poniżej przedstawię kilka z nich:

Samochody tracą średnio około 3 mil na galon paliwa, gdy pracują z włączoną klimatyzacją.

W 1994 r. w USA zakazano stosowania czynnika chłodniczego R12, ponieważ jest on zbyt niebezpieczny dla środowiska. Wszystkie pojazdy starsze niż modele z 1994 r. nadal używają czynnika R12, ale ten typ czynnika jest bardzo trudny do znalezienia.

Wilgoć z parownika w układzie klimatyzacji jest często mylona z poważniejszymi nieszczelnościami, jednak wyciek z parownika to tylko woda i występuje bardzo często, dlatego nie ma się czym przejmować.

Pan Glover prowadził kurs w sposób interaktywny i zabawny i wszyscy tutaj w BuyAutoParts.com chcieliby podziękować mu i Denso za pouczające i cenne szkolenie przewidziane. Oni również dał nam kilka całkiem fajne Denso markowych materiałów!